Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Biuro rachunkowe - Gdańsk, Gdynia - współpraca


1. Spotkanie
.

Spotkanie z naszym pracownikiem to pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy z

Biurem Rachunkowym

Avatar. Celem spotkania jest zapoznanie się z oczekiwaniami klienta odnośnie usług rachunkowych, a następnie stworzenie oferty dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i wymagań.

2. Podpisanie umowy.

Po podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy następuje zawarcie umowy między Państwa firmą a Biurem Rachunkowym Avatar, z usług którego korzystają klienci z Gdyni, Gdańska i Sopotu.

3. Współpraca.

Przed końcem każdego miesiąca przygotowujemy dla naszych zleceniodawców listy płac i deklaracje ZUS. Na życzenie klienta wykonujemy również przelewy i przekazujemy informacje o ich wysokości w ustalonym czasie mailowo, w naszym biurze bądź w siedzibie klienta.

4. Dostarczanie dokumentów.

Do 10-go następnego miesiąca klient dostarcza nam wszystkie dokumenty za wcześniejszy miesiąc. Chodzi o dokumenty, takie jak kopie faktur, rachunków, dowodów sprzedaży, oryginały faktur zakupu towarów i kosztów, wyciągi bankowe itp. Są one potrzebne do sporządzenia ewidencji i deklaracji podatkowych. Oferujemy też możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta.

5. Informacja o wynikach finansowych.

W ciągu kilku dni od otrzymania dokumentów księgowych przesyłamy do klienta maila z informacjami na temat wyniku finansowego i wysokości podatków.

6. Deklaracje podatkowe.

Wystawiamy deklaracje podatkowe, a następnie przekazujemy je do odpowiednich Urządów Skarbowych. Na życzenie przygotowujemy też przelewy bankowe na podatki.

7. Archiwizacja dokumentów.

Zaksięgowane dokumenty przechowywane są w siedzibie naszego biura. Przekazujemy je klientowi po zamknięciu roku podatkowego i przygotowaniu sprawozdań oraz po sporządzeniu deklaracji podatkowych i złożeniu ich we właściwych Urzędach Skarbowych.

8. Odpowiedzialność Biura Rachunkowego.

W przypadku ewentualnych kontroli pracownicy naszego Biura Rachunkowego występują jako reprezentanci Państwa firmy przed US.
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2011. Biuro Rachunkowe Avatar Tworzenie stron internetowych SinNer Studio
O firmie | Oferta | Kadry i płace | Współpraca | Cennik | Kontakt

Biuro Rachunkowe Avatar
ul. Linowa 2
81-578 Gdynia - Wiczlino
biuro@avatar-biuro.pl
tel. 504069829
tel. 519146619